(0)
DARMOWA DOSTAWA
DYSKRETNE OPAKOWANIE
live support

Kupić Olumiant bez recepty

Olumiant – lek o wielu zastosowaniach

olumiant

Olumiant jest obecnie jednym z popularniejszych leków do zwalczania stanów zapalnych. Jego popularność określa jego skuteczność, a także możliwość zakupu bez recepty. Do tego Olumiant okazał się jednym z leków wykorzystywanych do leczenia covid-19. W poniższym artykule dowiesz się, jaki jest składnik leku Olumiant, jak go stosować oraz jakie są przeciwwskazania do jego zażywania.

Rating: 4.8

Pakiet 4mg
Pakiet
Cena
Per pigułka
Kup
4mg × 28 pigułki
472,73 zł
16.88
4mg × 56 pigułki
772,26 zł
13.79
Darmowa dostawa
4mg × 112 pigułki
1 324,01 zł
11.82
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

Czym jest Olumiant i jak go stosować

Olumiant to lek w postaci małych, różowych tabletek, który jest dostępny w opcji 2mg oraz 4mg. Składnikiem aktywnym tego leku jest Baricitinib, który można znaleźć w bardzo wielu lekach zwalczających stany zapalne. Olumiant jest uważany za bardzo skuteczny w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów.

Olumiant jest tak naprawdę używany w przypadku, kiedy zawiodły inne leki, ponieważ jest on dość silny, a co najważniejsze, skuteczny. Działa on w ten sposób, że blokuje aktywację części enzymów, które są odpowiedzialne za podtrzymywanie stanu zapalnego. Z jego pomocą można pozbyć się obrzęków oraz sztywności.

Poza tym Olumiant okazuje się też wystarczająco skuteczny w przypadku spowolnienia postępu uszkodzenia stawów oraz kości. Ostatnio Olumiant jest również używany w leczeniu covid-19, ponieważ pomaga ukoić zapalenie stawów związane z tą chorobą – nie jest jednak przepisywany w każdym przypadku wystąpienia zakażenia koronawirusem.

Jeśli chodzi o dawkowanie, to w przypadku, kiedy kupiłeś Olumiant bez recepty online, najlepiej dobrze zapoznać się z ulotką i dawkować lek tak, jak jest to wskazane. Najlepiej jednak skonsultować się z lekarzem i to z nim omówić, w jaki sposób korzystać z leku.

W przypadku, jeśli z jakiegoś powodu ominąłeś jedną dawkę, weź tabletkę najszybciej, jak tylko sobie o niej przypomnisz. Jeśli jednak czas zażycia kolejnej dawki jest blisko, to lepiej ominąć poprzednią. Olumiant to dość silny lek, więc nie zażywaj go więcej, niż jest przepisane. Jeśli jednak przez przypadek weźmiesz podwójną dawkę, to jak najszybciej udaj się do lekarza lub zadzwoń po pogotowie, aby udzieliło Ci jak najszybszą pomoc.

Gdzie kupić Olumiant bez recepty?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, gdzie kupić Olumiant, to dobrze jest być świadomym tego, że Olumiant jest do kupienia bez recepty. Jest to świetna wiadomość dla osób, które nie chcą za każdym razem udawać się do lekarza i czekać na wizytę w poczekalni pośród chorych osób, które mogą zarazić oczekującego.

To jednak, że możesz kupić ten lek bez recepty nie oznacza jednak, że nie masz się skonsultować z lekarzem i zapytać, czy zażywanie go jest dla Ciebie bezpieczne. Zrób to dla swojego zdrowia. Jeśli jednak zdecydujesz się zakupić Olumiant bez recepty, to dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w go w aptece internetowej. Okazuje się, że najbardziej przystępny cenowo produkt jest dostępny online.

Kupując w aptece online, możesz liczyć nie tylko na niską cenę, ale również  to, że nie musisz udawać się osobiście do apteki stacjonarnej. Olumiant może nie być dostępny w najbliższym przybytku, więc jego zakup może wiązać się z dłuższą wycieczką. Kupno przez aptekę online okazuje się w tym aspekcie bardzo wygodne, ponieważ paczka z lekiem przychodzi dokładnie pod wskazany adres.

Jaka jest cena leku Olumiant?

Odpowiadając na pytanie ile kosztuje Olumiant, warto wiedzieć, że może się ona różnić w różnych miejscach. Najbardziej praktyczną opcją jest zaopatrzenie się w lek w aptece online, ponieważ w tym przypadku cena wychodzi najniższa.

Jeśli zdecydujesz się kupić 28 tabletek po 2mg, to cena leku wynosi około 3,20 euro za jedną tabletkę, a za całość zapłacisz około 90 euro. Cena zmniejszy się, kiedy kupisz opakowanie z 56 tabletkami. W tym przypadku jedna tabletka będzie kosztować tylko około 2,30 euro, co robi znaczną różnicę.

Możesz też wybrać wersję 4mg. Za 56 tabletek zapłacisz w tym wypadku około 180 euro, co daje około 3,20 euro za jedną. Jednak jako bonus za zakup wysyłka leku pocztą lotniczą zostanie całkowicie opłacona, więc tak naprawdę na tym zaoszczędzisz.

Jeszcze większą różnicę w cenie widać, kiedy kupisz 168 tabletek po 4mg. Zapłacisz za nie wszystkie około 413 euro, co daje około 2,45 euro za jedną tabletkę. Za tyle samo tabletek 2mg zapłacisz około 308 euro, czyli mniej więcej tylko 1,80 euro za jedną. Wychodzi na to, że opłaca się kupić większe ilości Olumiant, ponieważ poza zmniejszoną ceną, dostajesz też bonus w postaci darmowej wysyłki.

Jak kupić Olumiant online

Olumiant to lek bez recepty, więc możesz go kupić łatwo online. Jeśli się na to zdecydujesz, wystarczy, że odwiedzisz jedną z aptek online. Nie musisz nawet rejestrować się na stronie. Wystarczy, że wybierzesz jedną z wersji leku (2mg lub 4mg) oraz dokładną liczbę tabletek.

Następnie powinieneś wpisać swój adres. Tu dobra wiadomość dla osób z Polski – producent wysyła lek pocztą lotniczą również tutaj. W ostatnim kroku dokładnie sprawdź, czy wszystkie dane, jakie wpisałeś, są prawidłowe. Następnie opłać lek. W ciągu kilku sekund powinieneś otrzymać potwierdzenie opłaty oraz wiadomość, że zakupiłeś Olumiant. Paczki możesz się spodziewać w ciągu kilku dni roboczych.

Przeciwwskazania dotyczące leku Olumiant

Olumiant to lek, w którym są wyłącznie przebadane składniki, lecz, jak w przypadku każdego leku, jego zażywanie może sprawić, że wystąpią skutki uboczne związane z połączeniem pewnych składników lub osłabienia organizmu. Jednymi z najbardziej popularnych i występujących najczęściej są:

  • duszności
  • ból w klatce piersiowej
  • wymioty
  • nagła utrata wagi
  • nowe guzki
  • utrata apetytu
  • mocz w kolorze granatowym lub brązowym
  • silny kaszel
  • ból podczas oddawania moczu

Większość z tych skutków ubocznych wymaga konsultacji z lekarzem. Jeśli zauważysz jeden z powyższych symptomów lub coś innego, co zwróci Twoją uwagę, koniecznie skontaktuj się z lekarzem. Możliwe, że masz uczulenie na któryś ze składników Olumiant lub potrzebna będzie wymiana leku.

Olumiant jest dość silny i w niektórych przypadkach nie może być przepisany. Dotyczy to osób, które na przykład cierpią na słabą odporność, mają cukrzycę, cierpią na przewlekłą chorobę lub infekcję płuc, mają gruźlicę, HIV lub półpaśca. Zażycie leku w tym przypadku może być bardzo niebezpieczne i doprowadzić między innymi do zakrzepów krwi, raka, zawału serca, udaru, a nawet rozdarcia układu pokarmowego.

Podczas konsultacji z lekarzem powiadom go o wszystkich chorobach, przez które przechodzisz lub już przeszedłeś. Przygotuj również listę leków, jakie przyjmujesz regularnie lub tymczasowo, ponieważ Olumiant może stworzyć w połączeniu z nimi niebezpieczną mieszankę.

Po zakupie przechowuj Olumiant w miejscu, do którego nie mają dostępu inny, szczególnie dzieci. Umieść lek w pomieszczeniu, w którym panuje temperatura pokojowa, najlepiej, aby miejsce było suche.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *