(0)
DARMOWA DOSTAWA
DYSKRETNE OPAKOWANIE
live support

Gdzie kupić Melatonin bez recepty

Tabletki Melatonina

melatonin

Melatonina jest hormonem naturalnie występującym w organizmie człowieka, gdzie odgrywa niezwykle istotną rolę w funkcjonowaniu większości systemów. Bywa nazywana hormonem snu lub nawet lekiem od wszystkiego, bo melatonina oddziałuje na tak wiele czynników funkcjonowania organizmu, że jej pozytywne działanie można przypisać do niemal każdego układu.

Żyjemy w czasach, kiedy brak snu i obniżenie odporności dotyczy praktycznie każdego dorosłego. Nie ma czasu na odpoczynek, prawidłowe odżywianie się, ruch i przede wszystkim – sen. Wstajemy wcześnie rano i kładziemy się późno, do ostatnich chwil wpatrując się w ekrany, które zaburzają produkcję melatoniny.

Rating: 4.9

Pakiet 3mg
Pakiet
Cena
Per pigułka
Kup
3mg × 10 pigułki
262,72 zł
26.27
3mg × 20 pigułki
282,95 zł
14.15
3mg × 30 pigułki
323,40 zł
10.78
3mg × 60 pigułki
363,85 zł
6.06
3mg × 90 pigułki
404,30 zł
4.49
3mg × 120 pigułki
485,20 zł
4.04

Dlatego właśnie mówi się, że każdy powinien zainteresować się suplementacją melatoniny, która nawet przy bardzo trudnym trybie życia, może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie organizmu. Jako że Melatonina nie jest inwazyjna i ma neutralne działanie dla organizmu, to jest dostępna bez recepty, a jej stosowanie nie wymaga bezwzględnego skontaktowania się z lekarzem.

Melatonina przyda się w życiu każdego dorosłego człowieka, który żyje w ciągłym biegu i dużo patrzy w ekran. Jeśli tak jest, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że cierpi na zaburzenia snu, które z czasem mogą doprowadzić do nieodpowiedniego funkcjonowania całego organizmu.

Czym właściwie są tabletki Melatonina i jak działają?

Tabletki Melatonina zawierają substancję, która jest naturalnie wytwarzana w organizmie i odpowiada w utrzymania odpowiedniego cyklu czuwania i snu, na który mówi się potocznie „zegar biologiczny”. Najprościej rzecz ujmując, substancja ta odpowiada bezpośrednio za jakość snu i samopoczucie w ciągu dnia. Polska dopuszcza sprzedaż melatoniny w sposób powszechny – bez ograniczeń i wymogu recepty.

Melatonina jest także wytwarzana syntetycznie i można ją stosować bez recepty jako suplement diety, który wspomaga organizm w przypadku zaburzeń naturalnej produkcji melatoniny. Tabletki są relatywnie łatwe w produkcji, więc cena jest na tyle atrakcyjna, że każdy powinien móc sobie na nie pozwolić.

Sen odpowiada za regenerację praktycznie wszystkich narządów i układów składających się na organizm. Dlatego uważa się, że odpowiednia suplementacja melatoniną to jeden z najłatwiejszych sposobów na wyeliminowanie wielu nieprzyjemnych symptomów, która pojawiają się w przemęczonym organizmie człowieka. Wystarczy kupić tabletki i stosować według zaleceń na ulotce i obserwować rezultaty.

Warto zaznaczyć, że suplement najczęściej działa dopiero przy zastosowaniu dłuższej kuracji, więc nie należy spodziewać się szybkich i spektakularnych efektów. Te raczej będą stonowane, ale długotrwałe.

Jak kupić suplement Melatonina, jakie są dawki i cena?

Melatonina nie jest powszechnie reklamowana i stosowana przez lekarzy i farmaceutów. Lek najczęściej należy kupić na własną rękę. Najlepszym do tego sposobem będzie skorzystanie z oferty, jaką zapewnia apteka internetowa. W tym przypadku zawsze ma się pewność, że cena jest odpowiednia, bo serwisy takie jak nasz z reguły dają lepsze oferty, ze względu na znacząco zredukowaną logistykę.

Suplement jest rozprowadzany w formie tabletek o jednej dawce – 3 mg substancji czynnej. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się kupić większą liczbę, to cena może się znacząco zmniejszyć. Zaleca się od razu złożyć większe zamówienie, ponieważ melatoninę przyjmuje się dość intensywnie i regularnie przez dłuższy czas.

Jak stosować tabletki Melatonina?

Ze względu na to, iż ten hormon naturalnie występuje w organizmie człowieka, cechuje się on bardzo neutralnym działaniem i w większości przypadków nie ma żadnych przeciwwskazań stosowania. Mimo wszystko, z żadnym suplementem, ani lekiem nie można przesadzić i warto zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Lek przyjmuje się w inny sposób dla osób z zaburzeniami snu (2-3 mg na dobę), w przypadku braku możliwości wyspania się (1-5 mg), czy z innymi zaburzeniami. Najczęściej zaleca się zażywać tabletki raz na dobę, na około godzinę przed planowanym zaśnięciem. Zauważalne działanie leku można zaobserwować po około 2 tygodniach stosowania. W przypadku, kiedy leczenie ma na celu wyregulowanie rytmu dobowego organizmu, tabletki należy zażyć około 3 godziny przed planowanym snem.

Czy Melatonina nabyta online powoduje skutki uboczne?

Tak samo , jak każdy inny lek czy suplement, Melatonina również może powodować skutki uboczne. Przed ostateczną decyzją o tym, żeby kupić tabletki, warto dowiedzieć się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań stosowania leku.

Szczególną uwagę należy zwrócić w przypadku:

 • cukrzycy,
 • chorób związanych z zaburzeniami krzepnięcia,
 • nadciśnienia lub niedociśnienia
 • padaczki lub innych zaburzeń napadowych,
 • stosowania leków przeciwdziałających odrzuceniu przeszczepu,
 • stosowania leków uspokajających lub antydepresantów.

Nie ma potwierdzenia działania melatoniny na kobiety w ciąży. Dlatego, zanim osoba w tym stanie zdecyduje się kupić i zacząć przyjmować tabletki, powinna skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Melatoniny raczej nie da się przedawkować, ale jej nadużywanie nie ma najmniejszego sensu przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Przekroczenie dawki nie zapewni lepszych efektów, a sprawi jedynie, że wzrośnie cena produktu na dany cykl.

Mimo wszystko nawet suplement diety, jakim jest melatonina, może wywoływać pewne efekty uboczne, do których nalezą między innymi:

 • senność w ciągu dnia,
 • zawroty głowy,
 • osłabienie i dezorientacja,
 • koszmary
 • stany przygnębienia
 • ból głowy
 • nudności, biegunki, bóle brzucha,
 • bóle stawów i pleców.

Powyższe dolegliwości pojawiają się jednak wyjątkowo rzadko. Jeśli jednak występują regularnie, warto zasięgnąć porady lekarza. Pomimo tego, że lek można kupić bez recepty, zawsze warto omówić jego działanie ze specjalistą.

Melatonina bez recepty dla podróżujących i aktywnych fizycznie

Suplement jest niezwykle popularny wśród osób dużo podróżujących i zmieniających strefy czasowe. Osoba, która zdecyduje się kupić te tabletki, może znacząco zredukować poczucie tzw. „jet lag”, czyli oszołomienia spowodowanego nagłą zmianą trybu dnia, w którym funkcjonuje organizm. Melatonina pozwala o wiele szybciej dostosować się do nowych warunków.

Osoby aktywne fizycznie i sportowy przykładają szczególną uwagę do odpowiedniego snu, który pozwoli im się optymalnie wyspać i odbudować siłę. Dlatego w ich zestawach suplementów często znajduje się także Melatonina, która regularnie stosowana, daje im pewność, optymalnego snu, podczas którego organizm adaptuje się do nowych warunków fizycznych.

Zamów dziś tabletki Melatonina i popraw swoje samopoczucie

Melatonina dzisiaj przydaje się w każdym domu. Kuracja jest długotrwała i w wielu przykładach stała. Dlatego warto zastanowić się nad tym, czy kupić większą porcję tabletek, a jeśli tak, to ile kosztuje najtańsza wersja. Nasz sklep internetowy oferuje bardzo dobre warunki cenowe, opierające się na tańszej dystrybucji internetowej, która jest łatwa w obsłudze i bardzo wygodna. Nikt nie musi przejmować się takimi kwestiami jak stanie w kolejkach, czy poszukiwanie apteki, która ma w swojej ofercie melatoninę.

W dzisiejszych czasach, kiedy na świecie panuje pandemia COVID-19 – wirusa, który atakuje przede wszystkim osłabione organizmy, suplementacja melatoniną może okazać się niezwykle istotnym czynnikiem, wzmacniającym zdrowie. Dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą i zdecydować się na zakup tabletek Melatonina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *