(0)
DARMOWA DOSTAWA
DYSKRETNE OPAKOWANIE
live support

Kupić Chloroquine bez recepty

Chloroquine Phosphate

chloroquine

Niestety malaria wciąż jest chorobą, na którą trzeba uważać w pewnych rejonach świata. Jeśli wybierasz się na egzotyczną podróż do Ameryki Południowej lub do Afryki, doczytaj, czy w krajach, w którym będziesz przebywać, istnieje ryzyko zarażenia się malarią. Jest to bardzo ważne, ponieważ malaria jest ciężką chorobą, która może skończyć się śmiercią.

Na szczęście, nawet jeśli zdarzy się, że zarazisz się malarią, możesz liczyć na wysokiej jakości leki, które skutecznie pomagają walczyć z chorobą. Jest to na przykład Chloroquine, który lekarze bardzo często przepisują nie tylko w przypadku malarii, ale również covid-19. Jest to możliwe dzięki szczególnej substancji, którą jest chloroquine phosphate. Jest to przystępny cenowo lek, który można również kupić w wielu miejscach nawet bez recepty i to o nim powiemy trochę więcej poniżej.

Rating: 4.9

Pakiet 250mg
Pakiet
Cena
Per pigułka
Kup
250mg × 30 pigułki
146,53 zł
4.88
250mg × 60 pigułki
267,40 zł
4.46
250mg × 90 pigułki
362,66 zł
4.03
250mg × 120 pigułki
432,26 zł
3.60
250mg × 180 pigułki
571,50 zł
3.17
250mg × 360 pigułki
989,18 zł
2.75
Darmowa dostawa
Pakiet 500mg
Pakiet
Cena
Per pigułka
Kup
500mg × 30 pigułki
177,15 zł
5.91
500mg × 60 pigułki
295,39 zł
4.92
500mg × 90 pigułki
393,91 zł
4.38
500mg × 120 pigułki
472,73 zł
3.94
500mg × 180 pigułki
638,26 zł
3.55
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

Jak korzystać z Chloroquine?

Kiedy zdecydujesz się kupić Chloroquine profilaktycznie, aby ochronić się przed malarią jeszcze przed wyjazdem, powinieneś stosować się do tego, co jest wyszczególnione w ulotce. Najczęściej będziesz musiał rozpocząć kurację na dwa tygodnie przed wyjazdem (jedna tabletka na dzień) oraz kontynuować przyjmowanie tabletek nawet na 8 tygodni po powrocie do Polski lub innego kraju, w którym nie ma ryzyka złapania malarii. Jeśli masz jakieś wątpliwości, warto poradzić się lekarza.

Inaczej przyjmuje się Chloroquine, kiedy niestety złapałeś malarię. W tym przypadku najlepiej od razu zgłosić się do lekarza i postępować tak, jak on zaleci. W zależności od rozwoju choroby, początkowa dawka może być większa, a następnie się zmniejszać. Powinna być to jednak zawsze decyzja lekarza – nigdy nie ustawiaj sam sobie dawek Chloroquine, kiedy zmagasz się z malarią.

Jeśli w jakikolwiek sposób zdarzy się, że przedawkujesz ten lek, od razu zgłoś się do lekarza. Kiedy pominiesz dawkę, nie ma takiej potrzeby. Wystarczy, że zażyjesz Chloroquine od razu, kiedy sobie o nim przypomnisz. Jeśli jednak przypomnisz sobie dopiero, kiedy jest już czas na kolejną dawkę, nie bierz tabletek podwójnie – w tym wypadku musisz po prostu pominąć wcześniejszą dawkę.

Chloroquine to bardzo bezpieczny lek, który został przebadany przez kilka instytucji i legalnie wprowadzony na rynek. Warto jednak pamiętać, że niektóre osoby mogą nie móc korzystać z tego leku, bazując na tym, jakie inne leki przyjmują. Wśród zakazanych połączeń znajdują się między innymi:

 • niektóre antybiotyki
 • metadon
 • droperydol
 • ranolazyna
 • trójtlenek arsenu

Jeśli jeden z Twoich leków zawiera jedną z powyższych substancji, lepiej jednak poszukać zamiennika, ponieważ nie można przyjmować tych substancji jednocześnie.

Badania wykazały również, że po spożyciu Chloroquine niektóre osoby mogą odczuć pewne skutki uboczne. Wśród nich znajdują się na przykład:

 • gorączka
 • konwulsje
 • zmęczenie
 • częściowy zanik słuchu
 • halucynacje
 • biegunka
 • zmiany wzroku
 • wymioty

Nie jest to cała lista możliwych skutków ubocznych, warto je wszystkie sprawdzić na dołączonej do leku ulotce. Jeśli będziesz się w jakikolwiek sposób czuł dziwnie po spożyciu leku, najlepiej od razu skontaktować się z lekarzem oraz wytłumaczyć sytuację.

Chloroquine należy zawsze bardzo obficie popić wodą, najlepiej całą szklanką. Podczas kuracji najlepiej unikać słońca, ponieważ skóra może stać się wyjątkowo wrażliwa. Pod żadnym pozorem nie można korzystać z usług solarium oraz lamp opalających.

Lek najlepiej dobrze schować przed dziećmi, aby nie miały do niego dostępu. Chloroquine dobrze przechowywać w temperaturze nie niższej niż 15 st. C i nie wyższej niż 30 st. C, aby nie stracił swoich właściwości. Po utracie ważności widocznej na pudełku leku należy od razu pozbyć się Chloroquine, ponieważ po tym czasie może stać się toksyczny i nie można go już przyjmować.

Czy można kupić Chloroquine bez recepty?

Chloroquine to całkiem mocny i skuteczny lek, który zazwyczaj przepisuje lekarz, kiedy dana osoba złapię malarię. Niektórzy mogą jednak nie wiedzieć, że jest to lek również dostępny bez recepty. Wiele osób chce kupić Chloroquine, kiedy dopiero planuje wyjazd, ponieważ można z niego też korzystać profilaktycznie, aby nie złapać malarii.

Kupienie leku bez recepty, kiedy nie jesteś chory, może być trudniejsze i niektórzy lekarze mogą go nie przepisać. W aptekach online Chloroquine jest jednak często dostępny bez recepty. Znacznie ułatwia to sprawę, ponieważ w takim przypadku nie musimy specjalnie zgłaszać się do apteki, a także wcześniej do lekarza – wystarczy kilka kliknięć.

Pamiętaj jednak, że branie Chloroquine profilaktycznie, to tylko jeden z punktów realizowanych, aby ochronić się przed malarią. Poza tym warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości siatkę na komary, która powstrzyma je przed ugryzieniem. Dobrze jest również kupić spray, który odstrasza owady, również komary. Dużą rolę odgrywają też ubrania, które chronią przed ewentualnymi ugryzieniami. Przygotowani w taki sposób sprawiamy, że możliwość złapania malarii gwałtownie spada.

Gdzie kupić Chloroquine?

Wiadomo, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, gdzie kupić Chloroquine, ponieważ mamy do wyboru kilka miejsc. Każda osoba, która uważa, że ten lek może się jej przydać lub go bardzo potrzebuje, może zgłosić się do lekarza, a następnie poprosić o receptę i zgłosić się do apteki stacjonarnej.

Inną propozycją jest zaopatrzenie się w Chloroquine online. Dużą zaletą kupowania online jest to, że zakup jest możliwy bez recepty, o czym już więcej mówiliśmy wcześniej. Do tego można łatwo wybrać ilość leku, jaką chcesz kupić. Nie zawsze na stanie w aptece stacjonarnej jest tyle tabletek, ile chciałbyś kupić – online nie ma takiego problemu. Internet zapewni Ci również anonimowość, chociaż przed decyzją kupna Chloroquine i brania go przez dłuższy czas warto skonsultować się z lekarzem.

Jaka jest cena Chloroquine online?

Nie musisz długo zastanawiać się, ile kosztuje Chloroquine, ponieważ na szczęście większość osób będzie mogła się w niego swobodnie zaopatrzyć – jego cena jest stosunkowo niska. Kiedy kupujesz lek profilaktycznie, warto zacząć od mniejszej dawki, aby sprawdzić, czy Ci odpowiada. Możesz więc na początek kupić 30 tabletek 250 mg, których cena wynosi około 33 euro – 1.10 euro za jedną tabletkę.

Jeśli jednak zamierzasz brać lek przez dłuższy czas i zdecydowałeś się właśnie na niego, to lepiej od razu kupić większą ilość, co się również opłaca, ponieważ im więcej Chloroquine kupisz, tym jego cena będzie mniejsza. Na przykład za 360 tabletek 250 mg cena jednej wyjdzie tylko 0,63 euro.

Do tego przy zakupie większej ilości leku apteka często funduje przesyłkę, która może okazać się dość droga. Warto pamiętać, że Chloroquine jest dostępny również w wersji 500 mg. Wybierz taką wersję, którą zapisał Ci lekarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *